Genel Taahhüt

Yatırımcılara alt yapı yada üst yapılarda  mimari ve inşaai konuların hepsinde,  elektrik proje ve uygulamalarında zayıf akım ve kuvvetli akım kalemlerinde, mekanik ve sıhhı tesisat konularında ve tüm inşai disiplinleri ile bütünleşip bir taahhüt anlayışımız bulunmaktadır. Uzman ve dinamik kadrolarımız her gün ve her projede yeni malzemeler ve sistemler doğrultusunda dış mekan ve iç mekan dekorasyon işlerinin tüm kalemlerinde hizmet sunmaktadır.

Yaptığımız ve yapacağımız tüm inşai işlerde hizmet kalitemiz ve projeye olan hassasiyetimiz , 1 m2 yer içinde  1.000 m2 yer içinde aynı olup, aynı hassasiyet ve özveri ile en kısa zaman ve en uygun maliyet çerçevesinde imalatlarımızı yapmaktayız. Taahhüt işlerimizi, yatırımcıya işletme aşamasında ekonomik, fonksiyonel ve uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanıp, uygulamaya dökülecek proje ve uygulamalar yapılmaktadır.

Ağırlıklı taahhüt yaptığımız alanlar, villa, konak, konut, apartmanlar, residancelar, ticari alanlar, dükkanlar,  işyeri, ofis,  truzim yapıları, depo, antrepo, sanayi yapıları gelmektedir.