ÜNAŞ GROUP

Grup şirketimizin yolculuğu 1970’lı yıllarda başlamış olup, yarım asırlık iş tecrübesiyle beraber her işi esnaf  ve sanatkar anlayışı ile ele almaktaktayız. Şirketimizin bilgi ve birikimlerinin yanında araştırma ve geliştirme sürecine katkı sağlayacak genç ve dinamik ekibiyle bu süreçlerde ve  farklı sektörlerde hizmet vermiş olup günümüzde  hizmet vermeye devam etmektedir. Şirketimiz 1970’lı yıllarda alt yapı ve üst yapı projelerinde hizmet vermeye başlamış olup İstanbul’un önemli lokasyonlarında başarılı  işler yapmıştır. Şirketimiz 1990’lı yıllarda gıda sektörü ile mevcut sektöre ayrı bir heyecan ve ufuk açmıştır.

Ünaş Gıda; Şirketimiz bünyesinde faaliyet göstermekte olup Restoran, Kafeterya, Pastahane & Unlu Mamüller, Büfe ve önemli şirketlerin şubeleri ile her geçen gün istihdam sayısını ve işlem hacmini büyütmeye devam etmektedir. İstanbul'un en önemli cadde ve lokasyonlarında hizmet vermekteyiz. İstiklal Caddesi, Alemdağ Caddesi, Marmara Caddesi, Halitağa Caddesi, Ordu Caddesi ve buna muadil bir çok cadde üzerilerinde sektöre ilk başladığımız günün heyecanı, biriktirmiş olduğumuz tecrübe  ve esnaf anlayışıyla hizmet vermeye devam etmekteyiz. Şirketimiz 2000’li yıllarda Simitçi adıyla 13 farklı şube, Cadde konsepti ile 6 farklı şube ile yoluna devam etmiştir. Bu güne geldiğimizde 10 şubesi ve toplam 300’e yakın çalışanı ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ünaş İnşaat; Şirketimiz bünyesinde faaliyet göstermekte olup ilk temellerini 1970’lı yıllarda atmış olup 2000’lı yıllarda sektöre tekrardan hızlı bir giriş yapmıştır. Yarım asarlık bilgi ve birikimlerinin yanında araştırma ve geliştirme sürecine katkı sağlayacak genç ve dinamik ekibiyle alt yapı ve üst yapı projelerinde hizmet vermeye devam etmektedir. Farklı disiplinler ile ahenk içinde devam eden şirket yapımız modern bir Türkiye’nin inşaası için yapısal, topluma yön verecek çağdaş yapılar yapmaya tüm hızıyla devam etmektedir.

Ulaşım ağlarının kesişim noktası , sanat , kültür, sağlık, eğitim ve sosyal donatıların tarihten gelen aneneler ile kaynaştığı Kadıköy’de modern bir mimari anlayışla tasarlanan, çevreye saygılı, yeşil ve doğa ile iç içe, güven ve konfor şartlarını tesis ettiğimiz, mahalle kültürünü ve komşuluk ilişkilerini en üst seviyeye çıkarabilecek mimari çözümler ile sizlere sunabilen, Kadıköy’lü olmanın gururunu yaşatabilecek yeni projeler ile hizmet veremeye devam etmektedir.

 “ Mutlu Hayatlar Kaliteli Mekânlarda Başlar. “